مقالات

کارواش تمام اتوماتیک

دستگاه کارواش اتوماتیک سیستمی مکانیزه می باشد که به منظور شستشو اتوماتیک اتومبیل تولید شده است.

در طراحی و ساخت سیستم شستشو اتوماتیک از پیشرفته ترین و نوین ترین فناوری های روز بهره گیری شده که در نتیجه آن تجهیزاتی با کیفیت، قابل اطمینان، ایمن و با دوام عرضه گشته است و شستشویی با کیفیت بی نظیر و ایمنی منحصر به فرد ارائه می دهد. دستگاه کارواش تمام اتوماتیک شامل ماژول های مهمی مانند کانوایر (نوار نقاله)، نازل های پاشش آب و مواد شوینده، برس، خشک کن، انواع سنسورهای هوشمند و… می باشد که عملکرد هماهنگ آن ها با یکدیگر شستشو خودرو با کیفیت مطلوب را نتیجه می دهد.

مزایای دستگاه کارواش اتوماتیک در مقایسه با کارواش دستی :

کارواش اتوماتیک کرمانشاه

استفاده از دستگاه کارواش تمام اتوماتیک برای شستشوی خودرو در مقایسه با روش های دستی دارای مزایای زیادی می باشد که باعث محبوب تر شدن این دستکاه شده است و همچنین طراحی و ساخت کارواش تمام اتوماتیک نیز به دلیل کاربرپسند بودن آن در این مقایسه بی تاثیر نبوده است.

کیفیت بالاتر

بهره‌مندی سیستم های دستگاه کارواش تمام اتوماتیک از تجهیزات تصفیه آب سبب می شود، برخلاف شستشوی دستی خودرو، پس از پایان عملیات هیچ گونه لک یا رد آب بر روی بدنه خودرو برجای نماند. از سوی دیگر کاربرد مواد شوینده تخصصی و استاندارد در دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک نه تنها از آسیب دیدگی رنگ خودرو جلوگیری نموده و کیفیت عملیات را به نحو چشمگیری افزایش می دهد، بلکه باعث می شود لایه ای محافظ بر روی خودرو تشکیل شده و میزان جذب آلودگی بر روی سطح خودرو کاهش یابد.

سرعت بالاتر

برای شستشوی کامل یک خودرو و انجام کلیه مراحل شستشو، آب کشی و خشک شدن آن توسط یک دستگاه کارواش تمام اتوماتیک به حداکثر 10 دقیقه زمان نیاز می باشد. از مقایسه این زمان با مدت زمان لازم برای شستشوی ماشین به روش دستی می توان به کارایی بالای دستگاه و میزان صرفه جویی در زمان پی برد.

سازگاری با محیط زیست

بررسی ها نشان می دهد که میزان مصرف آب در روش دستی خودرو به طور متوسط در حدود 570 لیتر آب است، ولی برای شستشوی هر خودرو توسط دستگاه کارواش تمام اتوماتیک تنها 130 لیتر آب مصرف می گردد. از سوی دیگر، امکان اضافه نمودن تجهیزات بازیافت آب به سیستم باعث می شود که بخش اعظم آب مصرف شده، بازیافت گردیده و مجددا مورد استفاده قرار گیرد. همچنین هنگام استفاده از دستگاه کارواش اتوماتیک ، ماده شوینده به صورت کاملا دقیق و برنامه ریزی شده پاشش می گردد و بدین ترتیب علاوه بر کاهش هزینه ها، از ورود بیش از اندازه مواد شیمیایی به محیط زیست جلوگیری می شود.

مزایای کارواش اتوماتیک نسبت به کارواش دستی را به صورت خلاصه شده در این قسمت برایتان شرح میدهیم :

  1. به دلیل استفاده از تجهیزات تصفیه آب هیچ گونه لک یا رد آبی روی بدنه خودرو نمیماند
  2. لایه ای محافظ روی خودرو تشکیل میدهد و باعث جلوگیری  از آلودگی ها روی سطح خودرو میشود
  3. کارواش تمام اتوماتیک حداکثر  دقیقه زمان لازم دارد به همین میتوان به کارایی بالای دستگاه و صرفه جویی در زمان اشاره کرد
  4. میزان مصرف آب در روش دستی حدود  570 لیتر است در صورتی که در کارواش تمام اتوماتیک این عدد به 130 میرسد
  5. در دستگاه های تمام اتوماتیک ماده شوینده به طور دقیق به خودرو پاشیده میشود که باعث کمتر شده هزینه ها و جلوگیری از مواد شوینده به محیط زیست میگردد

مشاهده تمامی محصولات مربوط به کارواش را در اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید