درباره ما(شرکت نوآوران صنعت صادق ) بیش از 19 سال سابقه در زمینه واردات -طراحی، ساخت -مشاوره در خرید و تهیه ماشین آلات صنعتی و نظافتی فعالیت دارد و محصولات صنعتی این شرکت سالهاست در صنایع مختلف از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، بنادر، کشتیرانی، کارخانجات، سیمان، خودرو، فولاد، داروئی، غذایی، کاشی و سرامیک، نساجی و بسیاری از صنایع دیگر مشغول به کار می باشند.

در طی این مدت این شرکت با ارائه گارانتی وخدمات پس از فروش به موقع و موثر در تمامی زمینه ها توانسته رضایت کافی و کامل این صنایع را بدست آورد. این شرکت آمادگی لازم را جهت خدمات رسانی به تمامی واحدها جهت تمامی برند ها را دارا می باشد.

فعالیت این شرکت عمدتا طراحی، تولید، مشاوره و تامین سیستم هایی است که ارائه دهنده خدمات متنوع در ایران و همچنین شستشو و نظافت صنعتی می باشد. لازم به ذکر است وجود دفتر تحقیقاتی و بازرگانی شرکت نوآوران صنعت صادق در کشور ترکیه و آشنایی و ارتباط نزدیک مدیران این شرکت با کمپانی های عظیم اروپایی، امکان ارائه پیشرفته ترین و بروز ترین تکنولوژی را در زمینه های مختلف صنعتی و سیستم های نظافت صنعتی و همچنین تسهیل و ارائه خدمات سریع و کم هزینه را برای این مجموعه جهت خدمتگزاری به مشتریان محترم فراهم آورده است. شرکت نوآوران صنعت صادق به عنوان نماینده انحصاری کمپانی مختلف اروپایی و آسیایی در زمینه های (تکنولوژی زنگ زدایی و رسوب زدایی فلزات – رسو زدایی آثار باستانی و گردشگری – جت ماشینها -تجهیزات نظافت صنعتی و…. تامین قطعات ) می باشد.

هدف اصلی ما(درباره ما)

هدف اصلی ما تمامی روندهای کاری و سیاست های به اجرا درآمده توسط  نوآوران صنعت صادق رضایت و پاسخگویی به نیازهای مشتریان می باشد. ما اعتقاد داریم که فروش پایان ارتباط ما با مشتری نیست بلکه آغاز تعاملی طولانی مدت می باشد، که خود را در قالب های متنوعی همچون آموزش نحوه استفاده صحیح ازدستگاه، تامین لوازم یدکی در صورت لزوم و فراهم کردن لوازم جانبی به منظور تامین نیازهای خاص نظافتی شما می باشد. کارشناسان فنی نوآوران صنعت همواره و در تمامی مراحل استفاده از دستگاه در کنار شما خواهند بود.

گارانتی محصولات

در راستای ارتقاء استانداردهای گارانتی و رعایت حقوق مصرف کنندگان، شرکت نوآوران صنعت صادق تمامی محصولات خود را با گارانتی های معتبر ارائه می دهد تا مشتریان علاوه بر خرید یک محصول با کیفیت از یک گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب نیز بهره مند شوند.