گارانتی

با توجه به عرضه محصولات اورجینال و اصلی توسط این مجموعه کلیه محصولات ما دارای گارانتی و وارانتی معتبر می باشد.

گارانتی محصولات ما بین  2 تا 5 سال بوده و می‏‎توان اعلام کرد نوآوران صنعت صادق تنها شرکتی است  در ایران گارانتی را به معنای واقعی به مشتری خود ارائه داده و سعی بر آن دارد تا با ارائه سرویس هرچه بهتر مشتریان خود را یاری نماید.

همچنین به اطلاع کلیه دوستان و مشتریانی که از برندهای دیگر خرید خود را انجام داده اند می‎رساند که این شرکت آمادگی خود را جهت سرویس و تامین قطعه جهت کالاهای غیر از این شرکت  اعلام میدارد. این شرکت با داشتن کارگاه  و مجموعه سرویس خدمات پس از فروش آماده هر گونه خدمات رسانی به تمامی برندها را دارا می‎باشد.

تمامی دستگاه های شستشوی مبل و موکتهای مادارای خدمات یک ساله و دوساله تعویض موتور وکیوم میباشند. ولی پمپ این دستگاهها ضمانت نمیباشدچونکه بعضی از مشتریان بدون داشتن آب پمپ را روشن میکنند و در نتیجه پمپ احتمال سوختگی دارد.

در اسکرابرهای دستی هم دو ساله میباشد و همچنین پولیشرهای ساخت ترکیه. شرکت نواوران صنعت با تجربه 18 ساله و داشتن کارشناسان خبره بهترین خدمات و گارانتی را به مشتریان خود اراِئه میدهد. متاسفانه در ایران خدمات پس از فروش و دادن ضمانت نامه معتبر بسیار ضعیف میباشد و یعنی تولید کننده فقط دنبال فروش محصول خود میباشد و اگر هم به شرکتهای معتبر نمایندگی مجاز فروش میدهد.

از آنها هیج ضمانت معتبری نمیگیرد که محصل ایشان را با خدمات و ضمانتنامه معتبر به فروش برساند . اما رفته رفته و در سالهای کنونی بعضی از شرکتها بخاطر رقابت در فروش مجبور به دادن خدمات پس از فروش شده اند ولی هنوز هم به درجه استاندارد بین الملای نرسیده اند.

شرکت ما همچنان در سعی و تلاش فراوان است که بهترین خدمات را به مشتریان خود بدهد.