نکاتی درباره کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار یا کارواش سنتی

امروزه در ایران بزرگترین معضل ، معضل نبود آب میباشد . پس بنابراین برای جلوگیری از مصرف بی رویه آب بایستی به نکات بسیار مهم توجه کرد . یکی از مهمترین نکات که حدود ۲۰ درصد مصرف بی رویه آب در ایران را تشکیل میده کارواشهای سنتی میباشند . که در هر دقیقه ۱۵ الی ۲۰ لیتر آب دهی دارند .

کارواش نانوبخار دونازله

در مجموع اگر شستشوی یک ماشین را ۱۰ تا ۱۵ دقیقه حساب کنیم برای هر ماشین حدود ۲۰۰ تا … آب مصرف میگردد . در شهری مثل تهران حدود ۱۰۰۰۰ کارواش سنتی به بالا وجود دارد . با یک حساب سر انگشتی در ساعت در تهران بزرگ حدود ۲۰۰۰۰۰۰ لیتر آب مصرف میگردد . و در روز حدود ۲۰۰۰۰۰۰۰ لیتر مصرف آب فقط در تهران داریم .

این بزرگترین معضل مصرف اب در تهران میباشد . و علت آن نداشتن فرهنگ مصرف آب در ایران میباشد . و همچنین نداشتن اطلاعات کامل و کافی بعضی از نامسولین مربوط به حوض آب و فاضلاب میباشد. راه جلوگیری از مصرف بی رویه آب که بخش اصلی و دور از چشم میباشد.

اتومات کردن کارواشهای سنتی و بهترین گزینه استفاده از کارواش خشک و کارواش نانو بخار میباشد که مصرف آب را به یک پنجاهم این مصرف میرساند .

مزایای دستگاه های کارواش نانو بخار

دستگاههای کارواش بخار نانو در ایران دو نوع میباشند که اصولا یکدسته خارجی میباشند و دارای بهترین و بروزترین استانداردهای دنیا میباشند که مصرف انرژی و آب را به حداقل رسانده مثلا دستگاهی خارجی بنام با ۲۰ لیتر مخزن آب حدود ۴-۶ ماشین را کامل میشود شست و با ۲۰ لیتر سوخت حدود ۲۰-۲۵ را میشود سوخت رساند برای کارواش در حالی که دسته دیگر کارواشهای ایرانی و کارگاهی میباشند که هیچ گونه استالنداردی نداشته و دارای تیلیغات سو میباشند .

و مصرف آب و سوخت بسیار بالایی دارند . و درصورتی که تولید کنندگان عزیز اگر این تولید را بروز رسانی و استاندارد سازی کنند. میتواندد مصرف را کمی به حداقل برسانند . تجربه ۱۷ ساله ما به شما پیشنهاد دستگاههای خارجی با استاندارد روز اروپا را میکند .

اگر نیاز به ارامش کاری و ارامش گارانتی و ارامش خدمات و کیفیت دارید . محصول کره و ایتالیا بهترین پیشنهاد میباشد. با بالابودن نرخ ارز و بالارفتن دستگاههای اروپایی باز هم ارزش خرید را دارد . چون عاری از هر گونه مشکل و درد سر میباشد.

و همچنین با توجه به اینگه دستگاههای اروپایی چون استانداردهای لازمه را دارند از لحاظ مکانی هم فضای بسیار کمی را اشغال میکنند .

یعنی نیازی به مخزن ۲۰۰و… برای دپوی آب نمیباشد. با ۲۰ لیتر میشود ۴-۶ ماشین را شست در صورتی که با مخزن ۲۰۰ لیتر ایرانی میشود ۲ را کامل شست . و برای راه اندازی کارواش سیار در دستگاه خارجی نیازی به متعلقات مثل پمپ و مشعل و مخزن ۲۰۰ و.. نمیباشد یک دستگاه با یک جارو برقی کفایت کار را میکند.

پس ما با توجه به فروش بالا و تجربه چندین ساله و داشتن اطلاعات فنی بالا و استعلام از مشتریانی که جنس ایرانی و خارجی خریدند. پیشنهاد ما دستگاههای دارای استاندارد ce, و… اروپا میباشند.

البته اگر زمانی جنس ایرانی از تکنولوژی و علم اروپایی در ایران تولید شود بسیار عالی خواهد بود ان زمان است که ما پیشنهاد جنس ایرانی را حتما خواهیم کرد نه در حال حاضر با غیر استاندارد بودن و عدم خدمات رسانی و عدم گارانتی و جواب گویی

مطلب پیشنهادی:

بخارشوی صنعتی 

کارواش بخار

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonسوالی دارید؟