مقالات

نحوه راه اندازی کسب و کار قالیشویی چگونه است؟

دستگاه قالیشویی چیست؟

نحوه راه اندازی کسب و کار قالیشویی چگونه است؟

با استفاده از دستگاه قالیشویی ، شما می توانید در کمترین زمان سفارشات مشتری را با کیفیت انجام دهید ، دستگاه های نوآوران صنعت ، با قدرت بالا باعث شده که تمامی چرک و خاک را از فرش بگیرید و مانند روز اول فرش را تمیز و پاک کند  بدون اینکه به فرش آسیبی برساند

دستگاه قالیشویی دستی یا اتوماتیک؟

قیمت دستگاه قالیشویی دستی به نسبت ارزانتر از دستگاه های قالی شویی اتوماتیک می باشد و در صورتی که شما روزانه سفارشات مشتری 10 الی 20 عدد دارید  دستگاه قالیشویی دستی مناسب شماست ، البته برای اینکه بتوانید فرش را خشک کنید دستگاه آبگیر لوله ای فرش نیز مناسب شماست که توسط همین شرکت تهیه و تولید می شود. قالیشوییهای دستی را میشود به مشتری پیشنهاد داد. و کاربرد آنها را برای مشتریهایی که توان مالی خوبی ندارند . و یا به تازگی میخواهند کسب و کار راه بندازند.مورد توجه قرار خواهد گرفت.

تجهیزات قالی شویی

بیش از ۹۰% قالیشویی‌ها از روش شستشو با آب گرم استفاده می‌کنند. دستگاه‌های شستشو با آب گرم دو نوع هستند، که یکی قابل حمل بوده و دیگری بر روی کامیون سوار می‌شود.

تجهیزات قالیشویی قابل حمل در جاهایی که به سختی قابل دسترسی است و همین طور در ساختمان‌های بلند مورد استفاده قرار می‌گیرند. قدرت شستشوی این دستگاه‌ها کم و بیش به اندازه‌ی دستگاه‌هایی است که بر روی کامیون سوار می‌شوند، اما کندتر می‌شویند. مخزن‌های کوچک آب در دستگاه‌های قابل حمل زود به زود خالی می‌شود و به همین دلیل سرعت کار گرفته می‌شود. دستگاه‌های قابل حمل نیاز به مراقبت و نگهداری چندان زیادی ندارند و قیمت آن‌ها یک سوم دستگاه‌هایی است که بر روی کامیون سوار می‌شوند. البته این دستگاه‌ها بیشتر برای شستن موکت استفاده می‌شوند و برای شستن فرش باید دستگاه‌ تمام اتوماتیک قالیشویی تهیه کنید.برای داشتن یک کاگاه کارگاه قالیشویی مدرن باید از دستگاههای تمام اتوماتیک استفاده کرد.و بایستی تمامی نکات را رعایت کرد . تا جلب رضایت مشتری کرد.

نحوه راه اندازی کسب و کار قالیشویی چگونه است؟ برای راه اندازی یه کسب و کار قالی شویی باید نکات مهمی را حتما بررسی کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید