مقالات

موارد استفاده کارواش ها کدامند؟

مزایای شستشوی سیارچیست؟

با توجه به توصیه های کارشناسان محیط زیست و اعلام نگرانی آنها مبنی بر وجود پساب های شستشوها که تصفیه نمی شوند و همچنین بحران کمبود آب و آلودگی هوا، مجموعه هاب کار درصدد کمک به رفع این بحران برآمده است و چاره ای اندیشیده که با تولید نرم افزار آنلاین در محل بتوان در جهت حفظ محیط زیست و کاهش مصرف سرانه آب کوشا باشد.

زمانی که برای اتومبیل خود به مراكز مراجعه می نمایید علاوه بر صرف زمان در صف های پرازدحام و اتلاف وقت در ترافیک تا رسیدن به مقصد، به ناچار باید هزینه هایی از قبیل بنزین، استهلاک خودرو و ریسک تصادف را در نظر بگیرید که با تغییر سبک خدمات خودروی خود بهتر است این هزینه ها را کاهش دهید.

امروزه در مراكز خدمات خودرو ها، علاوه بر پرداخت هزینه اگر دریافت انعام نباشد کاری صورت نمی گیرد. اما هاب کار با تغییرات در روند موجود می تواند این اطمینان را به شما بدهد که هزینه های پرداختی جهت انجام خدمات، استاندارد بوده و متصدی حق دریافت هیچگونه مبالغ تحت عنوان انعام یا پاداش را نخواهد داشت.

موارد استفاده کارواش چی هست ؟ و برای چه کاری میشه ازشستشو استفاده کرد؟ آیا موارد استفاده از شستشو با آب ؟ شستشو بابخار؟یا اتوماتیک میباشد؟ از شستشوی بخار بیشتر برای سیار کاربرد دارد. از شستشوی سنتی روشی قدیمی هست و کاربرد زیادی دارد. چون از قدیم جا افتاده و شستشوی  اتوماتیک کاربرد نسبتا کمی دارد.

موارد استفاده کارواش :

  • شستشوی اتومبیل و کلیه تاسیسات ساختمانی
  • شستشوی نمای شیشه ای ، سنگی ، سیمانی ، آجری و غیره  با کیفیت و سرعت بالا
  • شستشوی کلیه ماشین آلات صنعتی و ساختمانی
  • شستشوی ایرانیت ، پشت بام ، کف پارکینگ ، پیاده رو و کلیه سطوحی که دچار جرم گرفتگی می باشند.
  • جرم گیریاستخرها بدون آسیب رساندن به بند کشی
  • چربی برداری و شستشوی سطل زباله و محیط

دیدگاهتان را بنویسید