بخارشوی صنعتی

 بخارشوی صنعتی 

 

مزایای موتور شویی با بخارشوی :

استفاده از بخار ، بهترین و ایمن ترین روش شستشوی موتور
عدم ایجاد ترک در سیلندر در اثر اختلاف دما
عدم آسیب دیدگی سیستم الکترونیکی در اثر فشار آب
حل شدن چربی های سطحی و عمقی موتور به دلیل استفاده از بخار و محلول ویژه نانو

مزایای کارواش نانو بخار سیار چیست :

امروزه مقرون به صرفه بودن در هزینه ها جهت مشتریان عزیز و صرفه جویی در زمان بعلت ترافیم و مشغله فراوان از کارواشهای سیار و فروشگاههای اینترنتی استقبال خوبی بعمل آمده است .

کارواش سیار :

اصولا این نوع کارواشها از طریق اپلیکیشن موبایل به مشتریان خدمات داده خواهد شد. و مشتریان عزیز با سیستم هایی که در موبایل خود دارند خیلی سریع میتوانند با شرکتهای خدماتی سیار کارواش ارتباط برقرار کنند و از خدمات کارواشی بهره مند گردند . در کارواش سیار اغلب از سیستمهای بخار شویی خشک استفاده میگردد.

در این سیستمها استفاده از مواد و شامپو نانو هم بدلیل مکمل بودن با سیستم بخار کاربردی بهینه خواهد داشت و کمک بسیار خوب در تمیز کردن و واکس و پولیش کردن ماشین خواهد داشت. مزیت کارواش بخار و سیار : صرفه جویی در زمان برای افراد – صرفه جویی در هزینه – صرفه جویی در مصرف بیش از حد آب و …

بخارشوی صنعتی به صورت کامل

مزایای بخارشویی برای داخل ماشین چیست :

بخارشویی کردن داخل ماشین به این معناست که داخل ماشین را بخار با درجه حرارت ۱۴۰ تا ۱۷۰ درجه سانتی گراد شسته و نکته جالب توجه اینست که در توشویی با بخار علاوه بر شستو کار انتی باکتریال کردن داخل ماشین نیز انجام میگیرد.

یعنی با بخار شما میتوانید انواع میکروبها را که در داخل ماشین بروی صندلیها و یا سقف و ستو ن و داشبور نشسته اند را از بین برد . البته ناگفته نماند که در این بین استفاده از انواع شامپو که مکمل بخار شویی میباشد نیز استفاده شود . بخار در ازبین بردن‌انواع الودگی در داخل و بیرون ماشین کاربرد بسیار مهمی دارد.

از بخار اگر در ماشینهای اورژانس و بیمارستانی استفاده گردد. بسیار عالیست چون داخل و بیرون این نوع ماشینها پر از میکروب و بیماری است. توصیه میگردد ماشینهای بیمارستانی و اورژانسها را با سیستمهای بخارشویی استفاده کنید . تا علاوه بر تمیز شدن ماشینها . عاری از الودگی و میکروب گرددند.

دیدگاهتان را بنویسید

error: راست کلیک غیرفعال