شامپو نانو خودرو:

جهت شستشو و واکس بدنه ماشین و بدون استفاده از آب میباشد.

در ابتدا شامپو واکس نانو را اسپری کرده و در نهایت با دستمال نانو بروی سطح ماشین کشید با سرعت بالا و بصورت چرخشی و واکس بدنه دارای مزایای زیادی میباشد که ضد اشعه ماورابنفش خورشید میباشد و خط و خطوط ریز و سطحی را از بین میبرد و براق کنندگی خیلی بالایی دارد و در ضمن یک لایه چرب بروی ماشین تشکیل داده که این لایه جلوگیری میکند.

از آسیب های سطحی و نشستن گل و لای بصورت عمیق بروی ماشین و همچنین این واکس و شامپو که دارای رنگ بنفش میباشد و محصول pearl انگلیس میباشد فضولات پرندگان را براحتی پاک میکند.

و بعد از یک بار استفاده برای سرویس های بعدی ماشین به سهولت هر چه تمام تر تمیز میگردد.
واکس لاستیک نانو پرل دارای خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد و علاوه بر براق کنندگی و تشکیل یک لایه سطحی موجب عدم خط و خش سطحی و نشستن گرد و غبار بصورت عمقی خواهد بود.

و این واکس لاستیک برای تمیز کردن و براق کنندگی داشبورد نیز مورد استفاده قرار میگیرد. واکس نانو رنگ بنفش برای ماشین های به رنگ مشکی مورد استفاده قرار میگیرد و واکس سبز برای ماشین های به رنگ روشن مورد استفاده قرار میگیرد‌.

شامپو موتور شوی نانو جهت تمیز کردن موتور ماشین و قطعات الومینیومی و قطعات برنجی مورد استفاده قرار میگیرد که در ابتدا اسپری کرده و بعد از چند دقیقه با دستمال نانو تمیز میگردد. و کاملا زیست محیطی میباشد .

نحوه استفاده شامپو نانو:

هر لیتر شامپو نانو را با ۱۴ لیتر آب مخلوط نموده و آن را با اسفنج بر روی سطح ماساژ دهید تا لکه و کثیفی از روی سطح پاک شود. سپس سطح خودرو را با فشار آب تمیز نمایید .

مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسپری لکه برجوهروخودکار

۱۲۰,۰۰۰ تومان

اسپری لکه برفرش -EYA CLEAN

۱۲۰,۰۰۰ تومان

شامپو کف شوی نانو PEARL مدل Floor Cleaner

قیمت: لطفا تماس بگیرید

ماده قیر شوی بدنه خودرو

قیمت: لطفا تماس بگیرید

شامپو نانو موتور شوی خودرو PEARL مدل Engine Cleaner

قیمت: لطفا تماس بگیرید

مواد موکت شوی قوی پرل

۹۵۰,۰۰۰ تومان

شامپو نانو الیاف پرل مدل Fibers Shampoo

۹۵۰,۰۰۰ تومان

همه کاره جادویی پرل مدل Magical Universal Cleaner

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

محلول رینگ شوی

۴۵۰,۰۰۰ تومان

شامپو کارواش دستی پرکف

۲۰۰,۰۰۰ تومان

شامپو شستشوی کامیون

۷۵۰,۰۰۰ تومان

شامپو کارواش مکانیزه و اتوماتیک

۶۵۰,۰۰۰ تومان