نمایش دادن همه 12 نتیجه

شامپو واکس نانو :

جهت شستشو و واکس بدنه ماشین و بدون استفاده از اب میباشد . در ابتدا شامپو واکس را اسپری کرده و در نهایت با دستمال نانو بروی سطح ماشین کشید با سرعت بالا و بصورت چرخشی و واکس بدنه دارای مزایای زیادی میباشد . که ضد اشعه ماورابنفش خورشید میباشد و خط و خطوط ریز و سطحی را از بین میبرد. و براق کنندگی خیلی بالایی دارد و در ضمن یک لایه چرب بروی ماشین تشکیل داده که این لایه جلوگیری میکند .

از اسیب های سطحی و نشستن گل و لای بصورت عمیق بروی ماشین و همچنین این واکس و شامپو که دارای رنگ بنفش میباشد و محصول pearl انگلیس میباشد فضولات پرندگان را براحتی پاک میکند . و بعد از یک بار استفاده برای سرویسهای بعدی ماشین به سهولت هر چه تمام تر تمیز میگردد.
واکس لاستیک نانو پرل دارای خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد و علاوه بر براق کنندگی و تشکیل یک لایه سطحی موجب عدم خط و خش سطحی و نشستن گرد و غبار بصورت عمقی خواهد بود . و این واکس لاستیک برای تمیز کردن و براق کنندگی داشبورد نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

واکس نانو رنگ بنفش برای ماشینهای به رنگ مشکی مورد استفاده قرار میگیرد و واکس سبز برای ماشینهای به رنگ روشن مورد استفاده قرار میگیرد‌. شامپو موتور شوی نانو جهت تمیز کردن موتور ماشین و قطعات الومینیومی و قطعات برنجی مورد استفاده قرار میگیرد که در ابتدا اسپری کرده و بعد از چند دقیقه با دستمال نانو تمیز میگردد. و کاملا زیست محیطی میباشد .

نحوه استفاده شامپو نانو

هر لیتر شامپو نانو را با ۱۴ لیتر آب مخلوط نموده و آن را با اسفنج بر روی سطح ماساژ دهید تا لکه و کثیفی از روی سطح پاک شود. سپس سطح خودرو را با فشار آب تمیز نمایید .

Call Now Buttonسوالی دارید؟