اسکرابر از شناخته شده ترین دستگاه هایی است که در حوزه نظافت صنعتی تولید شده است. در کنار دستگاه های اسکرابر که از ماشین آلات نظافت صنعتی هستند دستگاه های نظافتی دیگر مانند مکنده های صنعتی (جاروبرقی)، واترجت، سوییپر و… ارائه شده است.

دستگاه های اسکرابر در واقع فرایند نظافت را با کمک آب و مواد شوینده انجام می دهند. دستگاه اسکرابر در ابتدا زمین را با آب و مواد شوینده که هر کدام دارای مخازن مخصوصی هستند، شستشو می دهد.

فرایند نظافت اسکرابر به طور کامل به برس های مخصوصی که برای اسکرابر طراحی شده است وابسته است. پس از شستشو از مزایای شایان دستگاه های اسکرابر این است که پس از جمع آوری آب های آلوده در مخزن آب کثیف، سطح زمین را به طور کامل و یک دست خشک می نماید.
اسکرابر در اندازه ها با ویژگی های متفاوتی ساخته می شوند. اسکرابر ها در انواع اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی و اسکرابر های بدون سرنشین یا اسکرابر دستی تولید شده اند.

مورد استفاده: بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها، اماکن گردشگری، ترمینال ها، فرودگاه ها، سالن اجتماعات، سینماه ها، مجتمع های تجاری، برج های مسکونی و…

اسکرابر دستگاهی هست که دارای دو سیستم مکمل هم می‎باشد که از قسمت جلویی آن که دارای یک برس دایره ای شکل میباشد . عملیات از قسمت پشتی آن قسمت مکش و خشک کن میباشد که آب الوده و میکروبها و آلودگی را مکیده و به داخل مخزن انتقال میدهد .

در نهایت توسط سیستم تخلیه و شیر تخلیه آلودگیها در فاضلاب تخلیه شده . و محیطی کاملا تمیز تحویل میگردد. ما دارای دو نوع اسکرابر میباشیم

۱- اسکرابر برقی

۲- اسکرابر شارژی

مزایای اسکرابر برقی:

اصولا پیشنهاد ما به مشتریان و خریداران عزیز اسکرابر برقی میباشد . چون با توجه به مستقیم وصل شدن به شبکه برق خانگی .مدت زمان استفاده برای شستشوی سطوح بالاست چون دارای سیستم مستقیم برق رسانی میباشد و دوما استهلاک پایینی نسبت به دستگاههای شارژی دارد . چون شارژی باطریها زود مستهلک میشوند و در ۹۰ درصد کار و جاههای خلوت که عبور و مرور کم است پیشنهاد کارشناسی ما اسکرابر برقی می‎باشد.

انواع اسکرابر های برقی:

اسکرابرهای برقی در چندین نوع مختلف می‎باشند، یعنی در اندازه ها و مدل‎های ۳۵ – ۴۰ – ۴۵ – ۵۰- ۵۵ – ۶۰ – ۶۵ – ۷۰ لیتری می‎باشند که نسبت به فضای قابل شستشو پیشنهاد می‎شود و هر کدام حجم کاری مخصول خود را بین زمانهای ۱ ساعت تا ۵ ساعت بطور مداوم می‎باشد.

برای شستشوی مساحتهای بین ۵۰۰ متر مربع از اسکرابر مدل ۳۵ برقی بای استفاده گردد. و بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مربع از مدل

40 e باید استفاده گردد و از مدل E45 برای محیطهای بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ متر مربع استفاده میگردد . و برای مساحتهای بالای ۳۰۰۰ متر تا ۵۰۰۰ متر مربع از مدل 70e استفاده میگردد. اسکرابر برقی داری موتور وکیوم ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ وات می‎باشد که به این موتور وکیوم 220V-ac میگویند که بهترین نوع موتور وکیوم آمتیک ایتالیا می‎باشد.

مشاهده همه 19 نتیجه

نمایش 9 24 36