اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی خودرویی دسته ای از دستگاه های اسکرابر است که همانند یک خودرو هدایت می گردد. دستگاه زمین شوی صنعتی نسبت به اسکرابر دستی ابعاد بزرگ تر و ظرفیت بالاتری داشته که برای شستشوی سطوح وسیع تر مورد استفاده قرار می گیرد. این رده از اسکرابرها مجهز به یک صندلی بوده که کاربر بر روی آن می نشیند و به وسیله فرمان هدایتی دستگاه را کنترل می نماید.

ویژگی های اسکرابر خودرویی

کفشوی صنعتی با هدایت خودرویی ابزاری است که عملکردی بهینه ارائه می دهد و در شرایطی که استفاده از هر دو دستگاه دستی و سرنشین دار فراهم باشد، به کارگیری کف شوی خودرویی مقرون به صرفه تر خواهد بود. برخی از مزیت های این دستگاه عبارت اند از:

پهنای شستشوی بیشتر

اسکرابر سرنشین دار از پهنای شستشوی بزرگی برخوردار می باشد و در هنگام حرکت مقدار بیشتری از سطح زمین را شستشو می دهد. بنابراین سرعت انجام عملیات نظافت و شستشو به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

مخازن آب با گنجایش بالا

دستگاه کف شوی خودرویی مخازن آب تمیز و آب کثیف بزرگ تری دارد و در نتیجه آب تمیز دیرتر به پایان رسیده و تعداد دفعات پر و خالی کردن مخازن کاهش پیدا می کند؛ به این ترتیب در صرف وقت و انرژی صرفه جویی می گردد. بالا بودن پهنای نظافت و مخازن آب بازدهی و سرعت عملیات شستشو را افزایش داده و میزان بهره وری را بیشتر می کند.

منبع تغذیه باتری

نیروی محرکه اسکرابر خودرویی با استفاده از باتری تأمین می گردد و به این ترتیب، دستگاه از قدرت مانور فوق العاده ای برخوردار است. باتری های ژل به دلیل هزینه های پایین تعمیر و نگه داری، طول عمر و شارژدهی بالا به عنوان باتری هایی صنعتی و با کارکردی بهینه به شمار می آیند.

موتور جلو برنده

اسکرابرهای سرنشین دار وزن بیشتری دارند و به منظور هدایت آسان آن ها به موتور جلو برنده تجهیز گردیده اند. این موتورها سرعت و سهولت عملیات نظافت را افزایش داده و سبب شستشوی یکنواخت سطوح می شود که در نتیجه آن کیفیت شستشو به طور قابل ملاحظه ای بیشتر خواهد شد.

ساختار صنعتی و مکانیکی

دستگاه زمین شوی صنعتی با هدایت خودرویی بر پایه اصول مکانیکی طراحی شده و فاقد سیستم های پیچیده الکترونیکی است؛ از همین رو میزان خرابی و هزینه های تعمیر و نگهداری کاهش چشمگیری می یابد و علاوه بر این سهولت کارکرد دستگاه در محیط های سخت صنعتی فراهم می آورد.

مشاهده همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسکرابر راننده دار – مدل B12001

۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر با راننده – مدل B1101

۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار مدل- B9001

۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل RIDE ON 75-C62

۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل RIDE ON 115-1100

۴۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل Ride On 115-750

۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل RIDE ON 115-650

۴۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل RIDE ON 75-650 ECORAY

۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل 550-BIRO ON 75

۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل RIDE ON 75-650

۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرابر سرنشین دار TSM مدل RIDE ON 75-800

۳۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان