کارواش تونلی چیست؟

کارواش تونلی یا تونل واش عبارتست از یک تونل در ابعاد متفاوت که در این نوع کارواش دستگاه ثابت بوده و ماشین هم ثابت میباشد و کاموایر ماشین را به سمت انتهای تونل هدایت میکند.

کارواش های تونلی تمام مکانیزم:
شستشو، روبو واش، خشک کن و واکس بصورت اتوماتیک انجام میشود.

چرا کارواش های تونلی؟!

کارواش های تونلی بدلیل داشتن تعداد فرچه های بیشتر و طول بیشتر تونل و قرار گرفتن ماشین ها بصورت ردیفی پشت سر هم کارایی بالاتری دارد و تعداد شستشو در کارواش تونلی بیشتر است.

چند نوع کارواش تونلی داریم؟

کارواش تونلی ۵ فرچه فول 
کارواش تونلی ۷ فرچه فول اتومات
کارواش تونلی ۷ فرچه فول دبل 
کارواش تونلی ۹ فرچه

هزینه راه اندازی کارواش تونلی چقدر است؟

کارواش های تونلی ۵ فرچه در ایران کاربرد زیادی دارد بدلیل هزینه کمتر نسبت به بقیه مدل ها و برای احداث یک کارواش تونلی حداقل نیاز به سرمایه ایی حدود ۳۰۰ تومن دارد که بصورت اقساطی هم میشود پرداخت کرد.

کارواش تونلی ساخت ترکیه بهتر است یا اروپا؟

کارواش های تونلی در ایران بهتر جوابگو هست با توجه به هم مرز بودن ایران و ترکیه از لحاظ خدمات رسانی بسیار عالیست در صورتیکه اگر قطعه ایی در ایران موجود نباشد و اگر از کشور اروپایی وارد کنید حداقل ۳ ماه زمان بر میباشد.

شرکت نوآوران صنعت صادق با توجه به سوابق کاری و رزومه کاری عالی به این مهم رسیده و آماده هر نوع خدمات رسانی به هر برندی میباشد.

آیا برس کارواش اتومات باعث ایجاد خط و خش در بدنه خودرو میشود؟!

این کلا فرضیه غلطی میباشد، چونکه در تمام دنیا نکاتی باید در جهت شستشو در کارواش های مکانیزه رعایت شود در تمام دنیا قبل از ورود ماشین به داخل کارواش ابتدا بایستی با کارواش دستی قسمت های پایین ماشین را شسته چون بروی ماشین گرد و غبار همراه با سنگریزه ها که با چشم دیده نمیشود وجود دارد که با قرار گرفتن بین برس و سطح ماشین و با دور بالای برس ها باهث ایجاد خطوط ریز بروی ماشین میگردد.

مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36