چرا کارواش بخار؟!

قبل از هر چیزی باید بگوییم که هزینه راه اندازی کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از جمله کارواش

اتوماتیک و کارواش سنتی، بسیار بسیار پایین بوده و سطح سود بیشتری دارد.

قیمت دستگاه نانو بخار و هزینه راه اندازی دستگاه نانو بخار هر چقدر که باشد به دلیل سود بالایی که پس از راه اندازی و شروع کار، به دستتان می رسد و بازگشت سرمایه بسیار خوبی دارد و بازگشت اقتصادی سریع آن بسیار عالیست.

دستگاه کارواش بخار که در ایران ساخته میشوند اصولا استانداردهایی بین المللی را ندارند و مدت

زیادی طول میکشد تا بخار تولید کنند و دمای بسیار بالای بخار سبب سوختگی اعضا خواهد شد، چون استاندارد تست شده تحمل گرمایش لانسها را نداشته و در ایران برای نازل های بخار از نازل های جت واش استفاده میکنند.

که این کاملا کارشناسی نشده است و باعث آسیب دیدگی شخص اپراتور خواهد شد.

 

خرید کارواش نانو بخار

 

مزایای کارواش نانو بخار نسبت به دیگ بخار (steam carwash benefit)

دستگاه بخار کاملا مقرون به صرفه است و مورد بعدی اشکال این دیگ بخارهای ایرانی و غیر استاندارد، مصرف بیش از حد انرژی و یا سوخت میباشد و مشکل دیگر آن به اتمام رسیدن بخار تولید شده در مخزن است.

ما به شدت توصیه میکنیم اگر سلامتی خود و نیروی شما قابل اهمیت است از این دستگاههای دیگ بخار تولید شده در کارگاهها استفاده نکنید.

در دستگاه بخار با توجه به اینکه استانداردای بین المللی ندارند و حتی استانداردهای ایران را نیز ندارند و پیشنهاد ما به شما برای تهیه دستگاههای کارواش نانو بخار از دستگاههای ساخت اروپا استفاده نمایید و تا با خیال راحت درامد مفید را کسب نمایید.

چون که دستگاههای ایرانی در اصل یک آبگرمکن یا دیگ بخار بیش نیستند که براثر گرمای زیاد و بخار زیاد احتمال ترکیدگی دارند چون که تست استاندارد نشده و ورق های کاربردی در این دستگاهها غیر استاندارد هستند و براساس علم روز ساخته نشدند.

با توجه به تحقیقاتی که از طرف این شرکت در ایران شده براساس گزارشات دستگاههای شرکت های خارجی به مراتب از دستگاه های کارواش بخار داخلی برتر بوده و دارای استانداردهای بین المللی هستند.

دستگاه کارواش نانو بخار برای راه اندازی سیستم خدماتی مفید و کارآمد به ماشین ها میباشد و میتواند در مناطق صنعتی شهر که بیشتر تعمیرگاه ها و خدماتی های ماشین آلات سبک و سنگین قرار دارد باشد هم برای شستشوی ماشین ها و هم برای شستن قطعات مکانیکی در تعمیرگاهها می باشد.

آیا از کارواش بخار تنها برای شستشو ماشین استفاده میشود؟! قطعا جواب نه میباشد.

از کارواش بخار میتوان برای شستشوی خودروها و قطعات خودرو، در صنایع تولیدی و کارخانجات و صنایع تولید مواد غذایی نیز استفاده کرد.

قیمت کارواش نانو بخار

شما می توانید با خرید کارواش نانو بخار سیار و راه اندازی و احداث آن از راه های مختلف از طریق

شستشوی بخارشوی به درآمد برسید.

بر عنوان مثال انواع کارخانجات، کارگاه ها و…  برای پاک کردن دستگاه های خود نیاز دارند تا دستگاه هایشان شستشو شود شما می توانید با حضور در محل اقدام به شستشو با دستگاه بخار نمایید.

همان طور که گفتیم تنها دستگاه نانو بخار به کارواش محدود نمی شود و از آن برای مصارف مختلف مثل

قطعه شویی و… نیز می توانید استفاده کنید.

قطعا کیفیت این کار به مراتب خیلی بالاتر میباشد چرا که با کارواش نانو بخار هیچ ریخت و پاشی در میان نیست.

دستگاه بخار خارجی یا ایرانی؟!! (iranian steam carwash or foreign)

در کارواش های بخار نانو ایرانی بودن یا خارجی بودن جنس لازمه با کیفیت بودن یا بی کیفیت بودن نیست.

این تکنولوژی برای کشورهای اروپا میباشد. در ایران اکثر شرکت های تولید کننده کارواش بخار، علم و فن آوری و تکنولوژی تولید این دستگاهها را نداشته و یا اگر دارند محدود و جزئی دارند.

این رعایت نکردن اصول و قوانین استاندارد در تولید باعث بوجود آمدن خطراتی (در نهایت ترکیدن) خواهد شد و توصیه میگردد که خریداران عزیز در صورت خرید دستگاههای ایرانی حتما از استاندارد بودن کالا و داشتن حداقل استاندارد تولید گاهی کافی داشته باشند.

نمایش 1–20 از 22 نتیجه

نمایش 9 24 36