کارواش دروازه ای و ویژگی آن

نمایش محصولات

چرا کارواش دروازه ای:

کسانی که به این فکر افتاده اند که یک کارواش اتوماتیک احداث کنند . و از این راه درامدی کسب کنند . مشاورین و مهندسین شرکت ما این پیشنهاد را به مشتری میکند که با توجه به مزایایی که کارواش دروازه ای نسبت به کارواش تونلی را دارد . کارواش دروازه ای را پیشنهاد میکنند . حال این مزیتها کدامند …؟

کارواش دروازه ای بدون فرچه زرد رنگ

مزیتهای کارواش دروازه ای:

در کارواش دروازه ای مصرف انرژی خیلی پایین تر از کارواش تونلی میباشد با توجه به داشتن تعداد موتورها و برسها و گیریبکسهای کمتر و همچنین استهلاک کارواش دروازه ای خیلی کمتر از کارواشهای تونلی میباشد .

برای احداث کارواش دروازه ای مساحت مورد نیاز خیلی کمتر از کارواشهای تونلی میباشد و ضمن اینکه در کارواش دروازه ای در یک محیط بسته و یکطرفه میشود کار کرد ولی برای احداث کارواش تونلی حتما بایستی مکان دارای خروجی و ورودی باشد .

مطلب دیگر این است که کارواش دروازه ای از لحاظ فیزیکی و الکترونیکی نسبت به تونلی از پیچیدیگی کمتری برخوردار است . و برای تعمیر و برنامه دستگاه دروازه ایی میتوان در کشور و در مکان مشتری کار انجام داد ولی برای تعمیرات و برنام نویسی کارواش تونلی حتما بایستی از خود شرکت تولید کننده کارشناس اعزام گردد .

کارواش دروازه ای بدون فرچه

با توجه به این نکات شرکت ما با توجه به قیمت پایین دروازه ایی نسبت به تونلی در وحله اول به مشتریان خود کارواش دروازه ای را پیشنهاد میکند . و قابل ذکر است که کارواش تونلی قابلیتهایی خوبی دارد نسبت به دروازه ایی ولی نسبت به هزینه مقرون به صرفه نیست .

کارواش دروازه ای ماشین ثابت بوده و دروازه شستشو حرکت میکند در این نوع کارواش بدلیل داشتن دروازه شستشو کارواش دروازه ایی نامیده شده و مدت زمان شستشو ۲ دقیقه و با واکس و پولیش و خشک کردن ۵ دقیقه زمان میبرد.

کارواش دروازه ای خوبست یا تونلی :

کارواش دروازه ای بدلیل  اشغالکردن فضای کمتر و سرمایگذاری کمتر اصولا در ایران مقرون به صرفه تر میباشد و همچنین نسبت به کارواش تونلی استهلاک پایین تری دارد.

چند نوع کارواش دروازه ایی داریم : کارواش دروازه ای  ۳ فرچه فول اتومات- کارواش در وازه ایی ۳ فرچه ایی با ارتفاع ۳ متر  فول اتومات – کارواش دروازه ای بدون فرچه

کارواش :wdr240

کارواش :wdr300

کارواش : wdr220

مشاهده همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

کارواش تاچلس اتوماتیک

۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش دروازه ای مدل CIRRUS TOZMER

۱,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش دروازه ای مدل EPHESUS

۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش دروازه ای مدل EPHESUS TOZMER

۱,۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش دروازه ای مدل RUNNER TOZMER

۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش دروازه ای مدل SUNRISE 2500 – TOZMER

۶۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش دروازه ای فول اتومات-SEW2500)TOZMER)

۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش اتوماتیک دروازه ای مدل WD240

۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کارواش سواری دروازه ای مدل WDR240

۱,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه شستشوی زیرپایی خودرو مدل BMS

۸۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان

زیر پایی شوی خودرو مدل BMS

۸۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان