محلول رینگ شوی ساینا

محلول رینگ شوی ساینا

کاربردهای محلول رینگ شوی ساینا

رینگ و تایر یک اتوموبیل در زیبایی آن نقش بسزایی دارد . این قسمت از اتوموبیل بعلت تماس و نزدیک بودن به جاده و همچنین نصب سیستم های ترمز و تعادل روی آن در معرض آسیب زیادی است و اولین قسمت از اتوموبیل است که معمولا آلوده می شود . امروزه جهت استحکام هرچه بیشتر و همچنین جلوه و زیباسازی ، رینگ ها در اندازه ، طرح و جنس های مختلف تولید می گردند .

از جمله مواد مصرفی جهت ساخت رینگ فولاد ضد زنگ و آلومینیوم فشرده است که اجزایی پلیمری و کامپوزیتی نیز همراه آن می شوند . کارکرد سیستم های مستقل از موتور ( مثل دیسک ها و افزارهای تعادل ) که در ارتباط مستقیم با رینگ ها می باشند موادی تولید می کنند که بر آلودگی های معمول رینگ افزوده و تمیز کردن آنرا نسبت به سایر قسمت های اتوموبیل مشکلتر می کند و استفاده از پاک کننده های معمول علاوه براینکه پاکیزگی مطلوبی ارائه نمی کند گاه موجب آسیب به اجزای رینگ نیز می شود .

ویژگی های این محصول

محلول رینگ شوی saina پاک کننده ویژه ای است که بر اساس همین واقعیت طراحی شده است . این محلول با پاشیدن روی اجزای رینگ به همه قسمت های آن نفوذ کرده و کلیه آلودگی های درونی و بیرونی آنرا زدوده و همه قسمت ها را پاک و درخشان می سازد و نیاز به برس کشیدن یا پاک کردن با الیاف ندارد .

برخی خصوصیات این پاک کننده ویژه به شرح زیر می باشند :

– قدرت پاک کنندگی فوق العاده حتی برتر از نمونه های اروپایی مشابه

– موثر بر کلیه مواد آلوده کننده قابل حل در آب یا روغن . با توانایی پاک کردن لکه های سخت و چربی های سنگین حتی گریس و آلودگی های جامد چسبنده مثل ذرات سوخته و سرامیک حاصل از فعالیت ترمز ها .

– بدون اثر نامطلوب روی قسمت های مختلف رینگ اعم از اجزای فلزی و پلاستیکی .

–  واجد پی اچ ( اسیدیته ) خنثی که آنرا از لحاظ شیمیایی کاملا خنثی ساخته و موجب گردیده که این محلول وارد هیچ واکنشی نشده و مطلقا موجب خوردگی نمی گردد .

– واجد مواد پلاستیسایزر جهت نرم و سالم نگهداشتن قسمت های پلاستیکی و جلوگیری از ترک خوردگی آنها ( بویژه اجزای مربوط به قالپاق ها ).

– واجد برایتنر که باعث درخشندگی محسوس و جلای اجزای رینگ پس از شستشو می شود .

– واجد مواد الکلی خنثی جهت خشک شدن سریع پس از شستشو .

– واجد انواعی از مواد سختی گیر جهت رفع یون ها و نمک های آب مورد استفاده حین شستشو . این مواد موجب می شوند که هیچ نشانی از لکه های آب پس از خشک شدن بر قسمت هایی که جلای فلزی دارند ( اعم از اجزای فلزی یا پلاستیکی رنگ شده ) باقی نماند .

– بدون نیاز به پاک کردن اضافی : در بسیاری موارد طی استفاده از این پاک کننده نیازی به برس کشیدن یا پاک کردن توام با الیاف پارچه ای ، نخی یا مانند آن نیست .

– قابلیت امتزاج فوق العاده با آب : این پاک کننده پس از اعمال اثر و زدودن آلودگی ها به سهولت با آب پاک شده و هیچگونه اثری از خود برجای نمی گذارد .

– فاقد مواد جامد یا رسوب کننده : این ویژگی باعث می شود که پس از شستشو هیچ اختلالی در سیستم ترمز ایجاد نشود .

– واجد رایحه مطبوع

– فاقد ترکیبات سیلیکونی

– فاقد هرگونه حلال آلی سنگین

– فاقد مواد غیر قابل تجزیه

– باصرفه و کاملا اقتصادی : با وجود نکات ذکر شده که تنها در محلول های پاک کننده تخصصی تراز اول موجود می باشند محلول رینگ شوی ساینا قیمتی مناسب داشته و اختلاف بهای آن با همتایان اروپایی آن کاملا مشهود است .

نمایش یک نتیجه